Dlaczego warto być wystawcą na Go Up Congress ?

30 marca 2020

Dowiedz się, co czeka na wystawców

Go Up Congress to doskonała okazja do nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych, spotkania przedstawicieli firm i start-upów. Łączymy młodych przedsiębiorców, kreatorów innowacyjnych rozwiązań, z inwestorami i doświadczonymi biznesmenami. Podczas wydarzenia zyskasz okazję do przekazania wiedzy oraz oferty Twoich produktów i usług niezbędnych młodym przedsiębiorcom do prowadzenia i rozwoju biznesu.


Dlaczego warto zaprezentować swoją ofertę?


W drugiej połowie roku, w jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów biznesowych w Europie odbędzie się najbardziej praktyczne wydarzenie skierowane do młodych przedsiębiorców. Podczas Go Up Congress wyselekcjonowani eksperci zarządzania, marketingu, finansów i biznesu poprowadzą prelekcje na dwóch scenach przygotowanych z myślą o przedstawicielach startupów – przyszłych liderów biznesu oraz przedsiębiorcach, prowadzących firmę do 5 lat, zainteresowanych rozwojem. Go Up Congress to kompendium wiedzy biznesowej dla młodego przedsiębiorcy.


Dowiedz się, co czeka na wystawców

podczas Go Up Congress?


→ Udział w 6 miesięcznej kampanii reklamowej powiązanej z promocją wydarzenia: decydując się na partnerstwo już dziś, zyskujesz okazję do półrocznej promocji marki. Oferta współpracy zawiera szeroki zakres świadczeń dopasowany do indywidualnych oczekiwań partnerów i wystawców m.in.: reklama na słowa kluczowe w wyszukiwarce, artykuły sponsorowane, kampanie w mediach społecznościowych, wizytówka firmy na stronie www wydarzenia, w katalogu targowym i specjalnie przygotowanej aplikacji targowej oraz wiele więcej możliwości.


→ Przeprowadzenie kluczowych spotkań biznesowych: pozyskaj nowych partnerów biznesowych, wykonawców oraz dostawców. Podziel się doświadczeniami i wiedzą z uczestnikami kongresu. Zdobądź opinie dotyczące Twoich produktów.


→ Prezentacja marki wśród odwiedzających: Go Up Congress to doskonała okazja do zaprezentowania produktów i usług w grupie potencjalnych klientów. Spotkaj 700 uczestników, przedstawicieli startupów oraz młodych przedsiębiorców prowadzących działalność do 5 lat – zyskaj 700 możliwości na podjęcie współpracy


→ Nawiązanie wartościowych relacji biznesowych: poznaj przedsiębiorców, którzy mogą mieć pozytywny wpływ na Twój biznes. Wymień wizytówki i nawiąż długotrwałe kontakry z jak największą liczbą osób.


→ Rozwój i wzmocnienie wizerunku marki: zwiększ świadomość potencjalnych odbiorców w obszarze znajomości Twojej marki. Dotrzyj do nowych odbiorców i wyróżnij się wśród konkurencji.


→ Korzyści płynące z prelekcji: weź udział w praktycznych, biznesowych wystąpieniach ekspertów. Poznaj przedstawicieli biznesu, zarządzania i marketingu. Wprowadź innowacyjne rozwiązania w twojej firmie i zespole.


→ Historie sukcesu: zaczerpnij inspiracje biznesowe z historii zaprezentowanych przez przedstawicieli najszybciej rozwijających się firm oraz startupów w Polsce.


→ Motywacja zespołu sprzedaży: poznaj sprawdzone techniki motywacji pracowników działu handlowego. Dowiedz się jak osiągać lepsze wyniki sprzedażowe, stawiając na rozwój i zadowolenie pracowników.


Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie: https://goupcongress.pl/kontakt/


Te wpisy

Mogą Ciebie zaciekawić

29 lipca 2020
Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.
28 maja 2020
Dzisiejszym czasom przyświeca przekonanie mówiące o tym, że rozwój internetu zrewolucjonizował funkcjonowanie firm na rynku. Dostępność różnorodnych kanałów internetowych wpłynęła na wiele aspektów biznesowych, w tym na budowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką potrafią rozprzestrzeniać się informacje w sieci, taki stan rzeczy ma swoje plusy i minusy.
 
18 maja 2020
Fora dyskusyjne, social media i inne kanały internetowe skupiają dziś w swoim obrębie szerokie grono osób, które regularnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Potencjał, jaki kryje się za wachlarzem różnorodnych kanałów internetowych powoduje, że marki za ich pośrednictwem mogą prowadzić efektywną sprzedaż.