Go Up Congress

16 marca 2020

Najbardziej praktyczne wydarzenie skierowane do młodych przedsiębiorców

22 października 2020 r. w jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów biznesowych w Europie odbędzie się Go Up Congress. W drugiej połowie roku PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w najbardziej praktyczne wydarzenie skierowane do młodych przedsiębiorców.


Organizatorem wydarzenia jest agencja eventowa IC EVENTS – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce. IC Events tworzy między innymi Targi Franczyza Expo, Targi FIWE, portal Branża Fitness, Konferencję PEI i wiele innych.


Go Up Congress to doskonała okazja do nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych, spotkania inwestorów, przedsiębiorców i start-upów. Podczas konferencji wyselekcjonowani prelegenci, eksperci zarządzania, sprzedaży, finansów i marketingu przekażą najważniejszą wiedzę niezbędną do prowadzenia i rozwoju biznesu, przedstawią metody na pozyskanie funduszy oraz sprawdzone techniki promocji.


STARTUP


• Masz pomysł na innowacyjny produkt bądź usługę?

• Poszukujesz nowych rynków do rozwoju swojego biznesu?

• Chcesz odnieść światowy sukces w szybkim tempie?

• Szukasz sposobu na pozyskanie dodatkowych funduszy?


W Polsce i na świecie każdego roku przybywa ludzi mających pomysły na innowacyjne produkty oraz usługi. Dzięki Go Up Congress dowiesz się, jak wprowadzić startup na rynek i osiągnąć sukces. Zapraszamy młode, kreatywne i ambitne osoby, którym zależy na niskich kosztach rozpoczęcia działalności do udziału w Go Up Congress.


PRZYSZLI PRZEDSIĘBIORCY


• Myślisz o założeniu własnej działalności?

• Zastanawiasz się jak stworzyć biznesplan?

• Chcesz nauczyć się jak zarządzać finansami?

• Obawiasz się formalności związanych z prowadzeniem działalności?


Każdy nowy biznes zanim osiągnie stabilną pozycję i zacznie przynosić zyski musi przejść przez trudny okres początkowy. Podczas Go Up Congress dowiesz się, jak zminimalizować ryzyko porażki, wykorzystując skuteczny plan marketingowy. Nauczysz się wyznaczać cele biznesowe i zarządzać finansami. Poznasz, sprawdzone techniki na pozyskiwane funduszy, a przede wszystkim otrzymasz dokładne wytyczne i sprawdzone metody, w jaki sposób przygotować biznesplan.


MŁODE PRZEDSIĘBIORSTWA


• Prowadzisz firmę od roku do 5 lat?

• Możesz pochwalić się pierwszymi osiągnięciami i stabilną sytuacją finansową?

• Chcesz zwiększyć konkurencyjność i wprowadzić produkty na rynek zagraniczny?


Świetnie! Podczas Go Up Congress poznasz sprawdzone techniki na rozwój biznesu i możliwości na pozyskanie dodatkowych funduszy. Dowiesz się, jak chronić swoje patenty i wzory przemysłowe. Nauczysz się jak zarządzać wciąż powiększającym się zespołem oraz podnosić kwalifikacje pracowników. Pozyskasz wiedzę z zakresu promocji, dowiesz się jak wyróżnić się spośród konkurencji i zwiększyć zasięg skutecznej reklamy.


Go Up Congress to kompendium wiedzy biznesowej dla młodego przedsiębiorcy. Łączymy młodych przedsiębiorców, kreatorów innowacyjnych rozwiązań, z inwestorami i doświadczonymi biznesmenami. Go Up Congress to doskonała okazja do nawiązywania długotrwałych kontaktów biznesowych, spotkania firm i start-upów. Podczas wydarzenia zyskasz okazję do zdobycia wiedzy oraz zapoznania się z ofertą produktów i usług niezbędnych młodym przedsiębiorcom do prowadzenia i rozwoju biznesu.


Zapraszamy!


Te wpisy

Mogą Ciebie zaciekawić

29 lipca 2020
Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.
28 maja 2020
Dzisiejszym czasom przyświeca przekonanie mówiące o tym, że rozwój internetu zrewolucjonizował funkcjonowanie firm na rynku. Dostępność różnorodnych kanałów internetowych wpłynęła na wiele aspektów biznesowych, w tym na budowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką potrafią rozprzestrzeniać się informacje w sieci, taki stan rzeczy ma swoje plusy i minusy.
 
18 maja 2020
Fora dyskusyjne, social media i inne kanały internetowe skupiają dziś w swoim obrębie szerokie grono osób, które regularnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Potencjał, jaki kryje się za wachlarzem różnorodnych kanałów internetowych powoduje, że marki za ich pośrednictwem mogą prowadzić efektywną sprzedaż.