Największy kongres dla firm start-up i firm 1-5 lat

20 kwietnia 2020

Najbardziej praktyczne wydarzenie dla młodych przedsiębiorców.


Go Up Congress | 22 października 2020 r. | PGE Narodowy Warszawa


W drugiej połowie roku PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w najbardziej praktyczne wydarzenie skierowane do młodych przedsiębiorców. Już 22 października 2020 r. w jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów biznesowych w Europie odbędzie się Go Up Congress.


Organizatorem wydarzenia jest agencja eventowa IC EVENTS – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce. IC Events tworzy między innymi Targi FranczyzaExpo, Targi FIWE, portal Branża Fitness, Konferencję PEI i wiele innych.


Go Up Congress to doskonała okazja do nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych, spotkania inwestorów, przedsiębiorców i start-upów.

Masz pomysł na biznes i poszukujesz dodatkowych funduszy na start?


Chcesz odnieść światowy sukces w szybkim tempie?


Prowadzisz firmę od roku do 5 lat?


Weź udział w warsztatach i konferencjach odbywających się na dwóch, specjalnie przygotowanych scenach! Skutecznie i efektywnie, czyli Boost Your Business oraz dla przyszłych liderów biznesu i twórców innowacyjnych produktów, czyli YOUR BIZNES, YOUR IDEA, GO WITH THAT.


Podczas konferencji wyselekcjonowani prelegenci, eksperci zarządzania, sprzedaży, finansów i marketingu przekażą najważniejszą wiedzę niezbędną do prowadzenia i rozwoju biznesu, a wśród nich wystąpią:  • Dagmara Pakulska zdradzi jak przyciągnąć inwestorów dzięki personal brandingowi

  • Martin Lewandowski zapewni ogromną dawkę motywacji do osiągnięcia sukcesu

  • Krzysztof Pakulec przedstawi skuteczne narzędzia i najnowsze techniki sprzedażowe

  • Krzysztof Brola opowie o wszelkich najważniejszych aspektach prawnych

  • Andrzej Krawczyk zdradzi tajniki rozwoju firmy poprzez franczyzę

  • Bogdan Sosnowski opowie jak skutecznie zarządzać zespołem

  • Mateusz Wyciślik przedstawi jak marketing wpływa na sprzedaż


GO UP CONGRESS TO SZANSA DLA CIEBIE I TWOJEGO BIZNESU


ZARZĄDZAJ LEPIEJ: Poznaj ekonomiczne, prawne i społeczne zasady prowadzenia biznesu w pigułce. Dowiedz się, jak przygotować biznesplan. Naucz się prowadzić skuteczne negocjacje, rozwiązywać konflikty oraz efektywnie zarządzać zespołem.


SPRZEDAWAJ WIĘCEJ: Weź udział w spotkaniach z ekspertami oraz warsztatach dla przyszłych przedsiębiorców. Dowiedz się, jakie działania podejmować, aby zwiększać sprzedaż oraz kiedy wprowadzać nowe produkty na rynek. Nawiąż wartościowe i długotrwałe relacje biznesowe z partnerami.


PROMUJ SKUTECZNIEJ: Dowiedz się, jak stworzyć i wprowadzić nową markę na rynek. Poznaj skuteczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Osiągnij nieprawdopodobne efekty działań marketingowych, zwiększ rozpoznawalność marki i wyższą sprzedaż.


GO UP!


Te wpisy

Mogą Ciebie zaciekawić

29 lipca 2020
Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.
28 maja 2020
Dzisiejszym czasom przyświeca przekonanie mówiące o tym, że rozwój internetu zrewolucjonizował funkcjonowanie firm na rynku. Dostępność różnorodnych kanałów internetowych wpłynęła na wiele aspektów biznesowych, w tym na budowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką potrafią rozprzestrzeniać się informacje w sieci, taki stan rzeczy ma swoje plusy i minusy.
 
18 maja 2020
Fora dyskusyjne, social media i inne kanały internetowe skupiają dziś w swoim obrębie szerokie grono osób, które regularnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Potencjał, jaki kryje się za wachlarzem różnorodnych kanałów internetowych powoduje, że marki za ich pośrednictwem mogą prowadzić efektywną sprzedaż.