Nowa data wydarzenia

29 lipca 2020

Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.
Sytuacja pandemiczna w 2020 roku mocno uderzyła w branżę eventową. Lockdown, ograniczenia prawne, ale przede wszystkim ludzki strach i stawianie zdrowia na pierwszym miejscu spowodowały, że jako firma dbająca o uczestników imprez i kontrahentów, postanowiliśmy część eventów przenieść na kolejny rok.

Dotyczy to przede wszystkim wydarzeń debiutujących na polskiej scenie targowej. Chcemy mieć pewność, że obostrzenia nie ograniczą możliwości rozwinięcia ich pełnego potencjału. Liczymy również na to, że pierwsze edycje eventów kojarzyć się będą z ich założeniami – łączniem biznesów, poszukiwaniem nowych inwestorów dla wszystkich partnerów, jak również konferencjami, podczas których przedstawiane są zarówno najnowsze trendy w poszczególnych dziedzinach, jak i praktyczne rady eksperckie.

W drugiej połowie 2020 roku stawiamy więc na imprezy, które już od kilku edycji goszczą na polskiej scenie targowej. Jednocześnie solidnie przepracowaliśmy czas pandemii, w dużej mierze skupiając się na rozwoju portali biznesowych. Dzięki nim chcieliśmy nie tylko dostarczyć konkretne informacje do przedsiębiorców, ale przede wszystkim dokładne zdefiniować niszę i potrzeby współczesnego biznesu. Rozpoczęliśmy działalność dwóch nowych portali – Zawód Trener i Kids B2B.

Event Grand Business Woman Congress chcieliśmy przełożyć na wrzesień. Ostatecznie z niego zrezygnowaliśmy. Przez czynniki niezależne od nas nie byliśmy w stanie zagwarantować takiego samego składu prelegentów, jak w pierwotnym terminie. Spotykamy się za to 14 maja, łącząc silne kobiety biznesu. Zapewniamy – to nie tylko spotkanie na szczycie tych z nich, które wiedzą, jak realizować swoje marzenia, ale także możliwość nawiązania nowych, biznesowych znajomości, które pozostaną na lata!

Jedną z naszych najważniejszych nowości miało być Go Up – premierowa konferencja i wspólna przestrzeń dla wszystkich zainteresowanych założeniem własnego start upu. Praktyczne porady połączą się na niej z doświadczeniem ekspertów i pełną pulą wsparcia, które może zostać udzielone świeżo upieczonym przedsiębiorcom. Zobaczymy się już 13 marca.

Ten rok miał być dla IC Events przestrzenią do rozwoju w branży dziecięcej. Przez pandemię i w trosce o naszych wystawców, musieliśmy zmodyfikować nasze ambitne plany w stosunku do Kids Trade Show. Kolejna edycja największych targów branży dziecięcej odbędzie się 20 października 2021 roku. Zapewniamy – zaskoczy rozmachem! Tymczasem najbliższej biznesu pozostajemy dzięki portalowi Kids B2B, który od pierwszych tygodni jest jedną z najlepszych płaszczyzn do wymiany branżowych informacji.

Pandemia trwa, ale IC Events działa dalej. Aktualne informacje na temat naszych targów i konferencji można znaleźć na stronie icevents.pl. Do zobaczenia wkrótce!

Te wpisy

Mogą Ciebie zaciekawić

29 lipca 2020
Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.
28 maja 2020
Dzisiejszym czasom przyświeca przekonanie mówiące o tym, że rozwój internetu zrewolucjonizował funkcjonowanie firm na rynku. Dostępność różnorodnych kanałów internetowych wpłynęła na wiele aspektów biznesowych, w tym na budowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką potrafią rozprzestrzeniać się informacje w sieci, taki stan rzeczy ma swoje plusy i minusy.
 
18 maja 2020
Fora dyskusyjne, social media i inne kanały internetowe skupiają dziś w swoim obrębie szerokie grono osób, które regularnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Potencjał, jaki kryje się za wachlarzem różnorodnych kanałów internetowych powoduje, że marki za ich pośrednictwem mogą prowadzić efektywną sprzedaż.