zostań wystawcą

Łączymy przedsiębiorców, kreatorów innowacyjnych rozwiązań, z inwestorami i doświadczonymi biznesmenami. Go Up Congress to kompendium wiedzy dla młodego przedsiębiorcy. Kongres to doskonała okazja do nawiązywania długotrwałych kontaktów biznesowych, spotkania firm i start-upów. Podczas wydarzenia zyskasz okazję do przekazania wiedzy oraz oferty Twoich produktów i usług niezbędnych przedsiębiorcom do prowadzenia i rozwoju biznesu.


Kontakt

Jeśli chcesz dołączyć do wystawców napisz do Nas!

Imię
Nazwisko
Firma
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Wiadomość

Korzyści dla wystawców

DOTARCIE DO GRUPY DOCELOWEJ

Go Up Congress to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług w grupie potencjalnych klientów. Spotkaj przedstawicieli startupów oraz młodych przedsiębiorców prowadzących działalność do 5 lat.

PRZEPROWADZENIE SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

Pozyskaj nowych partnerów biznesowych, wykonawców oraz dostawców. Podziel się doświadczeniami i wiedzą z uczestnikami kongresu. Zdobądź opinie dotyczące Twoich produktów.

REDUKCJA KOSZTÓW MARKETINGOWYCH

Zminimalizuj generowanie niepotrzebnych kosztów. Stwórz przenośny salon sprzedażowy i zyskaj bezpośredni kontakt z osobami poszukującymi Twoich rozwiązań biznesowych.

6-MIESIĘCZNA KAMPANIA PROMOCYJNA

Dołącz do nas i weź udział w kampanii promocyjnej przed wydarzeniem. Opublikujemy treści na temat Twojej marki na stronie internetowej Go Up Congress, umieścimy Twoje logo w mailingach oraz aplikacji targowej. Gwarantujemy skuteczną reklamę w mediach społecznościowych oraz wiele więcej.

WZMOCNIENIE WIZERUNKU MARKI

Zwiększ świadomość potencjalnych odbiorców w obszarze znajomości Twojej marki. Dotrzyj do nowych odbiorców i wyróżnij się wśród konkurencji.

NAWIĄZANIE WARTOŚCIOWYCH RELACJI

Poszerz strefę Twoich kontaktów, poznaj nowe osoby, które mogą wywrzeć pozytywny wpływ na Twój biznes. Wymień wizytówki i nawiąż kontakt z jak największą liczbą osób. Jeśli w danym momencie nie zakładasz opcji współpracy, nawiązane relacje mogą przydać się w przyszłości.